تکنولوژی نوین بازیافت زباله در قزوین اجرایی می‌شود
2017-01-26
تکنولوژی نوین بازیافت زباله در قزوین اجرایی می‌شود

به گزارش پسماند ایران، پروفسور کریستین کخ اظهار داشت: شهر قزوین ظرفیت‌های خوبی برای اجرای این طرح جهانی دارد. وی خاطرنشان کرد: شهر قزوین با رعایت استاندارهای موجود توانسته است به عنوان پایلوت جهانی شکوفایی شهری از سوی سازمان ملل متحد انتخاب شود از این رو اگر برنامه‌ریزی درستی صورت گیرد می‌توان از این ظرفیت عظیم به منظور توسعه شهر در ابعاد مختلف استفاده کرد. 
 این مخترع آلمانی تکنولوژی بازیافت نوین زباله تصریح کرد: یکی از اهدافی که در طرح توسعه شکوفایی شهری باید به آن برسیم، بازیافت نوین زباله است که من فکر می‌کنم قزوین توان رسیدن به این تکنولوژی را دارد. 
 پروفسور کخ افزود: سازمان ملل متحد شهر قزوین را برای اجرای اهداف توسعه پایدار شهری انتخاب کرده است که اجرای طرح بازیافت زباله می‌تواند بسیاری از مشکلات زیست محیطی شهر را برطرف کند. 
 وی افزود: البته در حال حاضر سیستم بازیافت زباله استان قزوین از استاندارهای لازم برخوردار است اما با اجرای این طرح در قزوین بازیافت زباله بدون استفاده از سوخت و بدون اثرات منفی برای محیط زیست انجام می‌شود. 
 مخترع آلمانی تکنولوژی بازیافت نوین زباله اظهار داشت: همه تلاش ما تبدیل زباله بازیافتی به انرژی است و از این شیوه سوخت دیزل تولید خواهیم کرد. 
 پروفسور کخ بیان کرد: در حال حاضر این آمادگی را داریم که این طرح در قزوین با مشارکت سرمایه‌گذار اجرایی شود. وی در پایان سخنان خود از فعالیت‌های در راستای توسعه شهری شهردار قزوین تقدیر کرد.


منبع: http://pasmandiran.ir/